Novinky

Naše výrobky

Společnost CULLINAN, podniká v oblasti výroby a prodeje pamětních medailí prostřednictvím bezobslužných prodejních automatů vlastní výroby od roku 2000.amětní medaile Cullinan poznáte na první pohled. Od konkurence se odličujeme jak metodou ražby, tak použitým materiálem. Výsledný produkt je plastický a díky mincovnímu kovu i antialergení.

Naše společnost je tradičním výrobcem pamětních medailí z učlechtilého materiálu Nordic Gold . Slitina Nordic Gold s označením CuAl5Zn5Sn1 neobsahuje žádný drahý ani alergenní kov a díky svým antiseptickým vlastnostem se používá k výrobě euro mincí v hodnotě 0,10 / 0,20 / 0,50 Eur.

Grafické návrhy pro nás připravují renomovaní umělci, kteří pracují I pro ČNB, tradiční mincovní metodou. Pamětní medaile razíme ve formátu 3D v České mincovně v Jablonci nad Nisou, kde se razí i národní oběživo - mince. Jaký je rozdíl mezi mincí a medailí? Mince je označení pro platidlo s určitou nominální hodnotou! Medaile je označení pro předmět, který není platidlo, ale může mít sběratelskou, či finanční hodnotu podléhající puncovnímu zákonu. Termín pamětní medaile z tohoto důvodu není náhodný a je pro naše výrobky správný.

Pamětní medaile není jen vyhledávaný sběratelský předmět s uměleckou hodnotou, ale je to i reklamný nosič, který se váže k prodejnímu místu. Z jedné strany je obvykle vyobrazena příležitost, ke které je upomínkový předmět emitován, např. Karlštejn, Dinosaurus, atd.,z druhé strany je obvykle logo prodejního místa. Společnost Cullinan prodává pamětní medaile v prodejních automatech pod hlavičkou NAŠE ZOO. Až na výjimky máme prodejní místa ve všech zoologických zahradách a dino parcích v České republice a na Slovensku. Prodejní automaty máme I na vybraných Turistických místech.

Cullinan je také výrobcem a dodavatelem prodejních automatů, které mají Certifikát IP43 pro venkovní provoz. Automat je autonomní bezobslužné zařízení, které přijímá mince v různých měnách. Automat vyrábíme jako nástěnné, nebo volně stojící na stojanu s připojením k 230V / 50 Hz a jištěním 6A. Připevněný automat na stěně zabírá rozlohu 70/35 cm a k pevné podlaze 30/40 cm. Automaty standardně přijímají euro mince a národní mince zemí, ve kterých podnikáme. V posledních letech vyrábíme zejména pro zoologické zahrady i interaktivní automaty, které mluví, zpívají, nebo dokonce kolem sebe roztříkávají vodu.

Nabízíme spolupráci při zajištění prodeje pamětních mincí prostřednictvím prodejních automatů. Pokud do společného podnikání vložíte prodejní místo a návštěvníky, tak my vložíme zboží – pamětní mince a technologii. Zisk z prodeje si rozdělíme rovným dílem. Pokud by Vás naše nabídka zaujala, tak pro nás bude velkou ctí se seznámit s vaším prodejním místem a předložit konkrétní nabídku spolupráce.

Radka Krejcarová

Reference

Prodejní místa

DinnoPark Alicante
DinoPark Bydgoszcz
DinoPark Bratislava
DinoPark Košice
DinoPark Liberec
DinoPark Orlová
DinoPark Plzeň
DinoPark Praha
DinoPark Vyškov
Statek u Merlina
ZOO Bojnice
ZOO Bratislava
ZOO Brno
ZOO Bydgoszcz
ZOO Děčín
ZOO Dvorec
ZOO Dvůr Králové
ZOO Hodonín
Zoopark Na Hrádečku
ZOO Chleby
ZOO Chomutov
ZOO Jihlava
ZOO Kaliningrad
ZOO Kazaň
ZOO Košice
ZOO Liberec
ZOO Limpopo
ZOO Łodž
ZOO Moskva
ZOO Olomouc
ZOO Opole
ZOO Ostrava
ZOO Płock
ZOO Plzeň
ZOO Poznan
ZOO Spišská Nová Ves
Zoopark Stropkov
Parazoo Vlašim
ZOO Vyškov
ZOO Warszawa
ZOO Wrocław
ZOO Zlín
Hrad Karlštejn
Pražský Hrad
Ještěd
Propast Macocha
Letiště Václava Havla

Prodejní místa upravit na 5 sloupců po 6, odstranit ZOO Tábor a vložit ZOO Dvorec ZOO Jindřichův Hradec - ZOO Olomouc ZOO Plock ZOO Lodž ZOO Bydhošť ZOO Wroclaw - ZOO Varšava - ZOO Opole - DINO Praha DINO Plzeň DINO Liberec DINO Vyškov DINO Ostrava - DINO Bratislava DINO Košice DINO Bydhošť DINO Alicante - Letiště Václava Havla - Hrad Karlštejn - Pražský Hrad - Propast Macocha - Lanová dráha Ještěd -

Pokud máte zájem o více informací