Poslání ZOO

Pokrok nelze zastavit, ale jeho rozvoj by neměl být na úkor přírodního dědictví. V důsledku lidské činnosti jsou prozkoumávány nové, dříve nepřístupné části přírodního prostředí. Většina z nově popsaných druhů okamžitě přejde do seznamu ohrožených. Hlavním posláním zoologických zahrad je zachování biologické rozmanitosti v zájmu plnohodnotného vývoje budoucích generací.

Poslání NAŠE

Našim cílem je zajistit dodatečné finanční prostředky na podporu chovu vybraných druhů. V zoologických zahradách organizujeme prodej pamětních mincí – medailí, prostřednictvím bezobslužných prodejních automatů. Pamětní medaile je vyhledávaný upomínkový předmět s uměleckou hodnotou. Jejím zakoupením získáte nejen vzpomínku na zážitek, ale je to i forma jak zoologické zahrady finančně podpořit v jejich činnosti.

O nás

Naše společnost je výrobcem pamětních medailí a prodejních automatů s 15 letou tradicí. Návrhy pamětních medailí pro nás zajišťuje akademická sochařka Majka Wichnerová, která spolupracuje i s ČNB. Pamětní medaile razíme jako jediní v České mincovně v Jablonci nad Nisou z anti alergenního materiálu Nordic Gold, ze kterého se razí oběžné mince EURO v hodnotě 0,10 – 0,20 – 0,50 Eur. Prodejní automaty jsou české výroby s certifikátem IP43, díky kterému jsme schopni automaty umístit i v exteriérech. Na rozdíl od konkurence nabízíme i barevné medaile a interaktivní automaty, které po zakoupení medaile mluví a v letních měsících kolem sebe stříkají vodu. Dlouhodobě zajišťujeme prodej pamětních medailí prostřednictvím bezobslužných prodejních automatů v zoologických zahradách a Dino Parcích v České republice, Slovensku, Polsku a Rusku. Seznam všech prodejních míst i seznam všech pamětních medailí najdete ve složce „Pamětní medaile“ a „Prodejní místa“. Omlouváme se, ale nenabízíme prodej pamětních medailí formou e-shop. Stále vyhledáváme nové nápady, možnosti, příležitosti a prodejní místa. V případě jakýchkoliv dotazů či doporučení, nás neváhejte kontaktovat na mailtoo: cullinan@cullinan.cz

Radka Krejcarová

Prodejní místa

DinoPark Bratislava
DinoPark Košice
DinoPark Liberec
DinoPark Orlová
DinoPark Plzeň
DinoPark Praha
DinoPark Vyškov
ZOO Bojnice
ZOO Bratislava
ZOO Brno
ZOO Děčín
ZOO Dvorec
ZOO Dvůr Králové
ZOO Hodonín
ZOO Chleby
ZOO Chomutov
ZOO Jihlava
ZOO Košice
ZOO Liberec
ZOO Olomouc
ZOO Ostrava
ZOO Plzeň
ZOO Spišská Nová Ves
ZOO Stropkov
ZOO Vyškov
ZOO Zlín
DinoPark Bydgoszcz
ZOO Bydgoszcz
ZOO Kaliningrad
ZOO Kazaň
ZOO Limpopo
ZOO Lodz
ZOO Plock

Pokud máte zájem o více informací